Procedury

/Procedury
Procedury 2020-11-22T13:31:22+00:00

Bylinkárna s Helenou Neumannovou

Při sezení s bylinkářkou a pediatrickou zdravotní sestrou Helenou Neumannovou v Duhové hale v Levandulovém údolí probereme nejen vaše obtíže a možné řešení z čisté přírody ale také život váš i vašich blízkých. Radosti i starosti.

Přístup vás a vašich blízkých k stravě, práci, obtížím, životu, zdraví a planetě a možná najdete novou cestu k lepší kondici, vnitřní i vnější kráse a případnou pomoc s problémem, který řešíte. 

LZE DAROVAT I JAKO VOUCHER. 

DAROVAT ČAS JEN PRO SEBE. ZAMYŠLENÍ SE, HLEDÁNÍ SKUTEČNĚHO BYTÍ TADY A TEĎ A VYUŽITÍ BYLIN PRO ZDRAVÝ A SPOKOJENÝ ŽIVOT VE FLOW. ZKUSTE NĚKOHO POTĚŠIT A UVIDÍTE, CO PŘINESE ČAS I VÁM. 

Hormonální jóga

Individuální výuka hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues.

5 hodin, během nichž se naučíte celou sestavu hormonální jógy, kterou poté můžete cvičit doma.

Není nutné mít předchozí zkušenosti s jógou.

Naučíme se všechny techniky a jakmile si sestavu osvojíte, zabere Vám její odcvičení 30-40 minut.

Cena: 3.500 Kč

Hormonální jógová terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues je terapeutická jógová metoda, která pomáhá harmonizovat hormonální systém. Jedná se o ucelenou sestavu jógových cviků (ásan), které jsou doprovázené dechovými technikami (pránajáma) a tibetskou technikou práce s energií tak, aby stimulovala žlázy s vnitřní sekrecí produkující hormony.

Hormonální jóga má prokazatelné terapeutické účinky a pomáhá při následujících obtížích:

Symptomy způsobené menopauzou

Předčasná menopauza

Cysty na vaječnících

PMS (Premenstruační syndrom)

Polycystické vaječníky

Ztráta menstruace a ovulace

Neplodnost (způsobená hormonální nerovnováhou nebo špatným prokrvením pánevní oblasti, srůsty na vejcovodech, které jsou způsobeny svalovou křečí, můžou být pomocí HJT také odstraněny)

Deprese, emocionální nestabilita, snížení paměti (způsobené nízkou hladinou hormonů)

Nízké libido

Inkontinence

Osteoporóza

Syndrom karpálního tunelu

Nedostatečná činnost štítné žlázy

Nespavost

Padání vlasů, lámavé nehty, suchá pleť a akné a další potíže způsobené hormonální nerovnováhou.

Kontraindikace:

Těhotenství

Rakovina prsu

Krátce po operacích

Velký myom

Pokročilá endometrióza

Po operaci srdce, srdeční zdravotní problémy

Zánět slepého střeva (před operací a těsně po operaci)

Pokročilá fáze osteoporózy (při riziku zlomenin)

Zánět vnitřního ucha (způsobující poruchy rovnováhy)

Nediagnostikovaná bolest v břišní dutině

LZE DAROVAT I JAKO VOUCHER. 

Bachovy essence

Bachova květová terapie je filozofií anglického lékaře Dr. Edwarda Bacha (1886-1936), který objevil 38 květů působících na emocionální a mentální stavy. Každý nezpracovaný problém (starosti, strachy, obavy,..) blokuje životní energii a oslabuje schopnost člověka postavit se vůči nepřízni vnějších vlivů. Bachovy esence působí na emoční úrovni a pomáhají uvést životní energii opět do rovnováhy.

Když prožíváme těžké životní období nebo nevysvětlitelné stavy únavy a vyčerpání, mohou se v nás rozvinout tzv. negativní emocionální stavy. Právě během těchto náročných obdobích nám mohou Bachovy esence pomoci nastolit vnitřní harmonii a předejít tak případným projevům na fyzické úrovni. Mohou nám pomoci např. při těchto stavech:

různé strachy, noční můry, panika

netrpělivost, neklid

smutek, osamělost, nejistota, sklíčenost

lhostejnost

fyzické či psychické vyčerpání

traumatické zkušenosti

chronické nemoci

během životních změn (těhotenství a porod, menopauza, rozchod, rozvod..)

během vypjatých událostí (zkoušky, prezentace, projevy,…)

a mnoha dalších

Esence “negativní emoce” nepotlačují ani nevytěsňují, ale přeměňují je na “pozitivní postoje” a tím podporují náš vnitřní potenciál a obranné síly člověka pro sebeuzdravení.

Jednotlivé esence pochází z divoce rostoucích květů nebo květů stromů a keřů. Jedinou výjimkou je esence připravena z přírodního pramene s léčivými účinky. Esence je vhodné namíchat na míru pro konkrétního člověka dle jeho aktuálního emočního stavu.

Výhody Bachových esencí:

čistě přírodní

bez vedlejších účinků

nenávykové

vhodné pro děti i těhotné ženy

lze je kombinovat s jakoukoliv další terapií

Ayurveda masáže a poradenství

Ve spolupráci s Lindou Antony připravujeme Ayurvédickou buňku v Levandulovém údolí.

Zatím můžete podstoupit všechny druhy masáží, které vedou k ozdravení vašeho těla i mysli v jejím studiu v Lesnické ulici v Praze 5 na Smíchově. Linda patří k těm málo terapeutům, kteří prošli školou Ayurvédy přímo v její mece v Kerale v Indii.

Dokáže pomoci s akutními i chronickými poruchami organismu a poradí, jak v souladu s přírodou překonat problémy lidského zdraví člověka 21. století z pohledu moudrých zakladatelů Ayurvédy.

Kontaktujte Lindu na: linda@lindamark.net

nebo telefonicky: +420 777 168899

Jógová a taneční ozdravovna

Přijeďte si užít opravdovou moderní ozdravovnu – zacvičit si, popovídat si, svěřit se s bolestmi na těle i na duši do Levandulového údolí.

HODINA JOGY NEBO TANEČNÍ TERAPIE V BIO LEVANDULOVÉM ÚDOLÍ v NAŠÍ EKOLOGICKÉ DUHOVÉ  HALE

SPOLU  BIO LEVANDULOVOU HARMONIZOVANOU VODOU, KTEROU SE OBČERSTVÍTE BĚHEM NEBO PO CVIČENÍ VÁM DODÁ NOVOU VLNU ENERGIE. JOGU NEBO TANEC ZVOLÍTE SPOLEČNĚ S CERTIFIKOVANOU TERAPEUTKOU JANOU BAGAROVOU.

ZAPOMENETE NA  CHVÍLI NA STRES, COBIS, BLÁZNOVSTVÍ, KTERÉ VLÁDNE EVROPĚ A BUDETE JEN TAK PLYNOUT: PŘIJET MŮŽETE PO REZERVACI SAMA. S KAMARÁDKOU, PARTA LIDÍ ALE I RODINA: PÉČI VÁM JANA BAGAROVÁ ZVOLÍ TAKOVOU, ABSTE SE CÍTILI SVĚŽE, S NOVOU MYSLÍ a CHUTÍ DO ZIVOTA.

Co vás čeká a nemine?

Holistický přístup návratu k přírodě a kořenům

Individuální přístup  a cvičení jógy nebo tanec s Janou Bagarovou.

V chladných měsících v naší ekologické Duhové hale s aromaterapií.

V teplých přímo v BIO Levandulovém poli.

Můžete být jedna či 7. Jana je připravena dát vám nový pozitivní pohled na svět a spolu s vámi jen tak FLOW:-)

Aromaterapie.

Následně můžete přejít do Bylinkárny a poradit se s Helenou Neumannovou, zakladatelkou Levandulového údolí, o zdravotních problémech, pocitech, stavech mysli, duše i těla.

Open mind a Emotion workshop

Otevřená mysl. Tak by se dal česky nazvat projekt, který jsem na konci roku 2019 založila s vizí osvěty o zdraví a kvalitě života. Právě naše otevřenost ke změně nám umožní začít žít tak, jak si skutečně přejeme. Ve zdraví a spokojenosti.

Většina z nás během svého dětství i dospělosti prožije menší či větší traumata. Nejsou-li zpracována, provází nás po zbytek života a ovlivňují ho. Zpravidla nežádoucím způsobem. Stačí si uvědomit, že každý z nás má život ve svých rukou. Je jen na nás, jak s danou situací naložíme. Můžeme totiž se vším, co nás trápí na fyzické, psychické nebo emoční úrovni, pracovat.

Open Mind Project nabízí pohled na témata důležitá pro prožití spokojeného života. Zdraví, vztahy, životní poslání… Buďte otevřeni novým možnostem, výzvám a pociťte změnu, abyste mohli jít v životě směrem, který si vy sami zvolíte.

Věřte Zuzce a zkuste to. V Levandulovém údolí si spolu s kolegy, přáteli, vašimi nejbližšími můžete vyzkoušet právě tuto změnu.

Kontaktujte Zuzku Čurdovou na: zuzana.curdova@gmail.com

Mobil: +420 603 172 031

Den pro bohyně

DEN PRO BOHYNĚ BY UŽ PODLE NÁZVU MĚL PŘINÁĚT NIRVÁNU VAŠEMU TĚLU I DUŠI.

A tak to také bude. Ráno v 9.00 vás přivítá Helena Neumannová, zakladatelka Levandulového údolí při skvělém BIO čaji a povídání o bylinkách i prostoru pro vaše zdraví, trápení, otázky a odpovědi.

Následuje terapie “Bachovky” se Zuzkou Čurdovou.

Po skvělém zdravém obědě z místních surovin se projdete Levandulovým údolí a odpočinete si při 1h aromaterapii v našem Domečku s aromaterapií. Jen vy, knížky o hledání smyslu života, moderní cesty ke zdraví a aromaterapie s BIO Levandulovým nápojem dle vašeho výběru.

Poté přichází 1,5h Belly dance workshop s Janou Bagarovou.

Se všemi ženami, které prošly velký kus cesty ke zdraví budete mít možnost hledat to své. Ptát se, vypovídat se, porovnat zkušenosti a příběhy z celého světa.

Pojďte s námi jen tak plynout. Utéct na chvíli od všedního světa a nalézt v sobě bohyni.

Belly dance workshop

Při lekci Belly dance s Janou Bagarovou nejen rozproudíte tělo v rytmu jihoamerických i afrických tanců ale nabijte se její životní  energií a sluncem, které nosí v srdci. Jana procestovala Indii, Ameriku, Asii ale nakonec se jí stýskalo po domovské krajině a její vůni. Protože vůni, čistou přírodu, zdraví a energii našla u nás v Levandulovém údolí, už jsme zůstali navždy spojeni. Zažijte belly dance s skutečnou certifikovanou lektorkou od hollywoodské producentské společnosti a budete mít pocit, že můžete lámat skály.  LZE DAROVAT I JAKO VOUCHER.

Míchání  vlastního BIO parfému workshop

Krásným dárkem s prožitkem může být voucher.

Chcete někomu milovanému udělat opravdovou  radost, nabídnout oddech, zdraví vnitřní i vnější v této nelehké době? Vytvořit sobě kamarádce nebo milované osobě BIO Levandulový parfém s vlastní dekorací do krásné skleněné dózy?

Využíváme 100% přírodní esenciální oleje, hydroláty a silice.

Dozvíte se více o královně bylin Levanduli lékařské a jejím prospěchu na zdraví.
Můžete si užít také vzduch Brdských lesů ale hlavně uklidňující aromaterapii BIO Levandulového pole.

I na děti myslíme. Dílny jsou připraveny i pro ně.

Můžete si přidat i hodinu JOGY v BIO Levandulovém poli nebo si dát s přáteli něco dobrého.

Buďte zdrávi s BIO Levandulí Chodouňskou.

BIO Levandulové nápoje i pochoutky jsou v místě k dispozici.

TERMINY A REZERVACE NA WEBU LEVANDULOVEUDOLI.CZ

Termín si rezervujte u Mileny Krčálové:

Mail: krcalova@creativeworld.cz

Mobil. +420 602 956 618

Kódovaný Voucher Vám bude zaslán poštou nebo jej můžete vyzvednout při nákupu zdravých balíčků od Ježíška v Levandulovém údolí od 28.11. 2020.

Výroba vlastního BIO mýdla workshop

Krásným dárkem s prožitkem může být voucher.

Chcete někomu milovanému udělat opravdovou  radost, nabídnout oddech, zdraví vnitřní i vnější v této nelehké době? Vytvořit sobě kamarádce nebo milované osobě BIO Levandulový krém s vlastní dekorací do krásné skleněné dózy?

Chcete si udělat radost, oddechnout si po této nelehké době? Vytvořit sobě kamarádce nebo milované osobě
BIO Levandulové mýdlo s vlastní dekorací a dle své fantazie balené?

Využíváme 100% přírodní esenciální oleje, mýdlovou hmotu, hydroláty a silice.

Dozvíte se více o královně bylin Levanduli lékařské a jejím prospěchu na zdraví.
Můžete si užít také vzduch Brdských lesů ale hlavně uklidňující aromaterapii BIO Levandulového pole.

I na děti myslíme. Dílny jsou připraveny i pro ně.

Můžete si přidat i hodinu JOGY v BIO Levandulovém poli nebo si dát s přáteli něco dobrého.

Buďte zdrávi s BIO Levandulí Chodouňskou.

BIO Levandulové nápoje i pochoutky jsou v místě k dispozici.

TERMINY A REZERVACE NA WEBU LEVANDULOVEUDOLI.CZ

Termín si rezervujte u Mileny Krčálové:

Mail: krcalova@creativeworld.cz

Mobil. +420 602 956 618

Kodovaný Voucher Vám bude zaslán poštou nebo připravený k vyzvednutí u našich partnerů.