Jak se k nám dostanete

/Jak se k nám dostanete
Jak se k nám dostanete 2020-12-14T18:10:24+00:00

OTEVÍRACÍ DOBA ZIMA 2020

19. 12. 2020 ZLATÁ SOBOTA V LEVANDULOVÉM ÚDOLÍ

Nakupte krásné dárkové balíčky nejen s BIO Levandulí Chodouňskou ale i z českých řemeslných a produktových manufaktur. Projděte se Adventní stezkou mezi BIO Levandulovými poli. Nadýchněte se Brdských lesů.

Na bývalých vápencových mořích, uprostřed Barrandien GEOPARKU se projdete v Levandulovém údolí Adventní stezkou plnou legrace, krásných českých tradic, svátků a zvyků v období Adventu. 
V Duhové ekologické hale zakoupíte v naší prodejně BIO Levandulové dárkové balíčky, Konopné, 100% přírodní kosmetiku
L´occitane, která vybrala naše produkty za světově unikátní, řemeslné dárky i ty jen tak pro radost z českých manufaktur a dílen.

Domů si pak po procházce můžete odvézt BIO vaječný Levandulový koňak, Levandulový svařák, Horkou Griotku, naši Vánoční sekanou v housce a vynikající koláče z plechu nebo Levandulové šlehačkové cukroví pro pestřejší a voňavější Vánoce.

DOPŘEJTE SI LEVANDULOVÝ SVAŘÁK A ŠNEKY S BYLINKOVÝM MÁSLEM S SEBOU, TRADIČNÍ KOLÁČE, LEVANDULOVÝ VAJEČNÝ KOŇAK 

Jak se k nám dostanete?

Levandulové údolí s unikátní BIO Levandulovým polem 45 000 BIO Levandulí lékařských leží v oblasti Geoparku Barrandien, který usiluje o zapsání do UNESCO v roce 2021. Vápencová moře, která se zde nacházela, umožnila našim předkům pěstovat Levanduli lékařskou jako královnu bylin (silný ANTIOXIDANT, přírodní ATB a ANTIDEPRESIVUM) již v 10. století s příchodem Keltů na Slovanská území. Čeští bylinkáři i přes Inkvizice, nástup Hitlera a později komunismus představovali vždy světovou léčitelskou elitu. Věhlas českého lázeňství stojí na dvou základních pilířích: byliny a minerály. Máme být na co pyšní. Jezdí se k nám léčit po staletí celý svět. Do 15 minut od Levandulového údolí, kde můžete odpočívat, dýchat aromaterapii, cvičit nebo něco pojíst v OPEN AIR kavárně, navštívíte řadu významných českých hradů: Křivoklát, Karlštejn, Točník, Žebrák. Zámky Nižbor a Hořovice se nachází do 10 minut od Levandulového údolí. Královským městem Beroun nebo slavnými Koněpruskými jeskyněmi a Lomem Amerika můžete celodenní výlet zakončit. Milovníci kol mohou zažít jednu z náročnějších ale o to krásnějších stezek „Cyklostezku po stopách českých králů“ z Prahy přes Nižbor, Křivoklát, Točník, Levandulové údolí, Karlštejn, Radotín zpět do Prahy.

NA KOLE: Cyklostezka ze Zličína HMP (cca 2,5h)
AUTEM: 28 minut na Dálnici D5 z Prahy či Plzně (Z Německa od Norimberka A6)
VLAKEM: Z Nádraží Smíchovské nádraží HMP (45 minut), z vlakového nádraží Plzeň (2h 38 minut)

Na kole je cesta nejkrásnější. Levandulové údolí leží na cyklostezce “Po stopách českých králů”. K nám z Prahy ze Zličína přes Nižbor, Beroun dále na Točník a Žebrák a od nás dál na Karlštejn a zpět podél Vltavy do Prahy je celodenný výlet, na kterém vás čekají krásné zážitky, památky a náš přírodní unikát BIO Levandulové pole, kde načerpáte síly a odpočinete si při dobré Levandulové limonádě, ledovém čaji VITAFRUIT s Levandulí Chodouňskou, Levandulové harmonizované vodě nebo RAW tyčinkách s Levandulí Chodouňskou, levandulových sušenkách. Všechny produkty jsou v BIO kvalitě.

Teplé dobroty naší šéfkuchařky Evy Řehákové jsou vyhlášené již z CREATIVE WORLD v Praze:-)

HRAD ŽEBRÁK

HRAD TOČNÍK

HRAD KARLŠTEJN

ZÁMEK HOŘOVICE

MUZEUM HOŘOVICE

HRAD KŘIVOKLÁT

KRÁLOVSKÉ MĚSTO BEROUN

ZÁMEK NIŽBOR

DŮM NATURA PŘÍBRAM

KONĚPRUSKÉ JESKYNĚ

KONĚPRUSKÉ JESKYNĚ